Çevre ve Sağlık Komisyonu
Mehmet Ali BARAN
Mehmet Ali BARAN
MECLİS ÜYESİ
Kulu
Hüseyin GÜLPINAR
Hüseyin GÜLPINAR
MECLİS ÜYESİ
Seydişehir
Oğuzhan BAĞCI
Oğuzhan BAĞCI
MECLİS ÜYESİ
Bozkır
Fatih BİLİR
Fatih BİLİR
MECLİS ÜYESİ
Hüyük
Memiş KARADENİZ
Memiş KARADENİZ
MECLİS ÜYESİ
Ilgın
Halil İbrahim Ethem ÇINAR
Halil İbrahim Ethem ÇINAR
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
Mustafa YAZGAN
Mustafa YAZGAN
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu
Ahmet Murat KORU
Ahmet Murat KORU
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
İsmail AKTAŞ
İsmail AKTAŞ
MECLİS ÜYESİ
Derbent
Mustafa BALIKLI
Mustafa BALIKLI
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
Yunus Emre ORHAN
Yunus Emre ORHAN
MECLİS ÜYESİ
Kulu
Süleyman DİLBER
Süleyman DİLBER
MECLİS ÜYESİ
Akşehir
Necip AKTÜRK
Necip AKTÜRK
MECLİS ÜYESİ
Yalıhüyük
Cevat Nuri BOZOĞLU
Cevat Nuri BOZOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Akşehir
Engelsiz Şehir ve Sosyal Hizmetler Komisyonu
Ahmet PIRILTI
Ahmet PIRILTI
MECLİS ÜYESİ
Meram
Mustafa KURUM
Mustafa KURUM
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
Abdulkadir DEMİRGÜL
Abdulkadir DEMİRGÜL
MECLİS ÜYESİ
Taşkent
Abdullah KAYACİN
Abdullah KAYACİN
MECLİS ÜYESİ
Hadim
Ayhan ERTUĞ
Ayhan ERTUĞ
MECLİS ÜYESİ
Akören
Aziz ECER
Aziz ECER
MECLİS ÜYESİ
Emirgazi
Özge KAYALP
Özge KAYALP
MECLİS ÜYESİ
Akşehir
İmar ve Bayındırlık Komisyonu
Ömer Faruk ÖZCAN
Ömer Faruk ÖZCAN
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
Eyup Han ÜNAL
Eyup Han ÜNAL
MECLİS ÜYESİ
Karatay
Mehmet Celalettin ULUSOY
Mehmet Celalettin ULUSOY
MECLİS ÜYESİ
Meram
Ali GÖKSÜÇUKUR
Ali GÖKSÜÇUKUR
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
Bayram ŞENTÜRK
Bayram ŞENTÜRK
MECLİS ÜYESİ
Seydişehir
Bayram KÜÇÜKYAMAN
Bayram KÜÇÜKYAMAN
MECLİS ÜYESİ
Meram
Nihat DİREK
Nihat DİREK
MECLİS ÜYESİ
Ilgın
Kadın ve Aile Destek Hizmetleri Komisyonu
Fatma Nur ŞAHİN
Fatma Nur ŞAHİN
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
Serpil YURDAIŞIK
Serpil YURDAIŞIK
MECLİS ÜYESİ
Meram
Hasan ÜSTÜNKOL
Hasan ÜSTÜNKOL
MECLİS ÜYESİ
Doğanhisar
Muhammet ALTUNER
Muhammet ALTUNER
MECLİS ÜYESİ
Yunak
İbrahim ÖZKOÇ
İbrahim ÖZKOÇ
MECLİS ÜYESİ
Halkapınar
Veli KOZAN
Veli KOZAN
MECLİS ÜYESİ
Sarayönü
Mehmet YAŞA
Mehmet YAŞA
MECLİS ÜYESİ
Ereğli
Kent Ekonomisi ve Meslek Odaları Komisyonu
Mustafa ÇALİŞKAN
Mustafa ÇALİŞKAN
MECLİS ÜYESİ
Karatay
Hasan ALPHAN
Hasan ALPHAN
MECLİS ÜYESİ
Yunak
Hayati KOCA
Hayati KOCA
MECLİS ÜYESİ
Ilgın
Ömer AKTÜRK
Ömer AKTÜRK
MECLİS ÜYESİ
Kulu
Muhsin BAŞARI
Muhsin BAŞARI
MECLİS ÜYESİ
Doğanhisar
Bahtiyar KAYA
Bahtiyar KAYA
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
Ufuk BOZTAŞ
Ufuk BOZTAŞ
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
Plan ve Bütçe Komisyonu
Mehmet SEVİM
Mehmet SEVİM
MECLİS ÜYESİ
Karatay
Mustafa PİRİNÇ
Mustafa PİRİNÇ
MECLİS ÜYESİ
Meram
Akif DEMİRCİ
Akif DEMİRCİ
MECLİS ÜYESİ
Karatay
Necip DEMİREL
Necip DEMİREL
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
Ümit GÜLOL
Ümit GÜLOL
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
Orçin KESER
Orçin KESER
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
Abdulkadir GÜLER
Abdulkadir GÜLER
MECLİS ÜYESİ
Seydişehir
Şehir Tanıtımı ve Turizm Komisyonu
Mustafa Yavuz TEZCAN
Mustafa Yavuz TEZCAN
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
Nejdet OKUMUŞ
Nejdet OKUMUŞ
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
Sadrettin ESER
Sadrettin ESER
MECLİS ÜYESİ
Güneysınır
Mehmet Mert ŞAHİN
Mehmet Mert ŞAHİN
MECLİS ÜYESİ
Ilgın
Ali AKÇA
Ali AKÇA
MECLİS ÜYESİ
Yunak
Murat ALABOĞA
Murat ALABOĞA
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
Nurettin ÜNLÜ
Nurettin ÜNLÜ
MECLİS ÜYESİ
Ereğli
Tarımsal Kalkınma Komisyonu
Mustafa GENEL
Mustafa GENEL
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
İsmet BAYRAM
İsmet BAYRAM
MECLİS ÜYESİ
Kadınhanı
Mustafa BOZOĞLU
Mustafa BOZOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Çeltik
Dursun KABAKCIOĞLU
Dursun KABAKCIOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Derebucak
Mehmet YAVUZ
Mehmet YAVUZ
MECLİS ÜYESİ
Çumra
Mustafa TURAN
Mustafa TURAN
MECLİS ÜYESİ
Çumra
İhsan EKİCİ
İhsan EKİCİ
MECLİS ÜYESİ
Tuzlukçu
Ulaşım Komisyonu
Abdülkadir DÜZEN
Abdülkadir DÜZEN
MECLİS ÜYESİ
Ereğli
Ebu Bekir TEKELİOĞLU
Ebu Bekir TEKELİOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Karatay
Avşin DUMAN
Avşin DUMAN
MECLİS ÜYESİ
Akşehir
Selahattin YAVUZ
Selahattin YAVUZ
MECLİS ÜYESİ
Cihanbeyli
Mehmet KARAGÖZLÜ
Mehmet KARAGÖZLÜ
MECLİS ÜYESİ
Ereğli
Ramazan KARASU
Ramazan KARASU
MECLİS ÜYESİ
Karatay
Ali Fuat NESİMİOĞLU
Ali Fuat NESİMİOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Cihanbeyli