KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Başkan Altay Sabah Namazında Ailelerle Buluştu

Başkan Altay Sabah Namazında Ailelerle Buluştu

03.10.2020 11:06
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Aileler Sabah Namazında Buluşuyor” projesi kapsamında Sultan Selim Camii’nde Konyalılarla bir araya geldi. Başkan Altay, “Çocuklarımız camilerimizde hiç eksik olmasın.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Aileler Sabah Namazında Buluşuyor” projesi kapsamında sabah namazında Konyalılarla buluştu.

Sultan Selim Camii’nde ailelerle bir araya gelen Başkan Altay, namazın ardından İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu’nun yaptığı duayla salgın hastalıklardan kurtuluş ve ümmetin birlik beraberliği için dua etti.

Başkan Altay, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, “Aileler Sabah Namazında Buluşuyor projesine katılan tüm çocuklarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah çocuklarımız yaşları ilerledikçe camiye gelmeye devam edecek. Çocuklarımız camilerimizde hiç eksik olmasın.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında Sultan Selim Camii ile birlikte; Akşehir Hasan Paşa İmaret Camii, Beyşehir Eşrefoğlu Camii, Cihanbeyli Merkez Yeşil Camii, Çumra Merkez Ulu Camii, Ereğli Uğurlu Camii, Kulu Merkez Camii ve Seydişehir Seyit Harun Veli Camii’nde de aileler sabah namazında buluştu.