KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu Devam Ediyor

Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu Devam Ediyor

20.06.2018 12:34
Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu’nda 3. etabın startı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay tarafından verildi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi ve Mosso'nun sponsorluklarıyla düzenlenen Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu’nun 3. etabı Konya-Seydişehir-Beyşehir-Huğlu-Beyşehir yarışları yapıldı.

YARIŞIN STARTINI BAŞKAN ALTAY VERDİ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, toplamda 193,5 kilometre olan 3. etabın başlangıcı öncesinde sporcularla bir araya gelerek başarılar diledi.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ve Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz’un da bulunduğu programda, yarışmanın startı Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay tarafından verildi.

21 Haziran Perşembe günü sona erecek tur toplamda 452 kilometre. 4 etap üzerinden düzenlenen Uluslararası Mevlana Bisiklet Turu’nda 9 ülkeden 12 takım, toplamda da 74 sporcu yarışıyor.