KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Başkan Altay: Birlik Beraberliğimiz ile Konya Kazanacak

Başkan Altay: Birlik Beraberliğimiz ile Konya Kazanacak

22.05.2018 14:21
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Farklı kesimlerden birçok konuğu makamında ağırlayan Başkan Altay, Konya’nın birliği ve dayanışması ile Türkiye’ye örnek bir tablo sergilediğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Altay’ı ziyaret eden; Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, Mali Müşavirler Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ile ilçe yönetimi, TÜMSİAD Konya Şube Başkanı Berdan Aktan, Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şube Başkanı Hayri Erten, Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanı Başkanı Murat Dönmez ile KONTV ve ANMEG Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, Mahmut Sami Ramazanoğlu Derneği Başkanı Sami Yıldız’ın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, belediye meclisi üyeleri, esnaflar, akademisyenler ve vatandaşlar hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Gün boyu yoğun olarak gerçekleşen ziyaretler ve temenniler için misafirlerine teşekkür eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın birliği ve dayanışması ile Türkiye’ye örnek bir tablo sergilediğini söyledi. Ortaya konan birlik ve beraberlik ile Konya’nın kazanacağını kaydeden Altay, tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerin ifade etti.