Yollar Yıkanıyor

Yollar Yıkanıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı şehir merkezinde an cadde, meydan ve arterleri yıkıyor. Gece gerçekleştirilen yıkama çalışmaları genellikle doğalgaz çalışmalarının yapıldığı alanlarda gerçekleştiriliyor.

İtfaiye Daire başkanlığı şehir merkezinde yol, meydan ve ana arterlerde yıkama çalışmalarını sürdürüyor. Sene boyunca özellikle şehir merkezinde yürütülen yıkama çalışmalarına itfaiye teşkilatı 3 ayrı gurup halinde katılıyor. Doğalgaz çalışmaların yapıldığı günlük sulama ve yıkama çalışması yaptıklarını açıklayan İtfaiye Daire Başkanı Hasan Oğuz, yıkama ve sulama çalışmalarının gece 24.00- 07.00 saatleri arasında 25 kişilik personel ile gerçekleştirildiğini hatırlatarak, yol yıkama ve sulama çalışmalarına devam edeceklerini bildirdi.

Şerafettin Cami, Hükümet Meydanı, Kayalı Park, Valilik binası etrafı, Melike Hatun Çarşısı, Aziziye Camii çevresi, Yer Altı Sarraflar çarşısı üstü, Mimar Muzaffer Caddesi, Rampalı Çarşısı ve tüm ana caddelerde yol yıkama çalışmalarına Aydınlıkevler İtfaiye gurubu, Meram İtfaiye gurubu ve Karatay İtfaiye gurubu katılıyor

Basın Kuruluşları için;