ULUSAL BASIN?IN KONYA İLGİSİ

ULUSAL BASIN?IN KONYA İLGİSİ

Ulusal televizyon kanalları ve radyolar yeni yayın dönemlerinde Konya ve Büyükşehir Belediyesi'ne geniş yer veriyor. Show Tv ve Kanal A televizyonlarının ardından TRT radyoları da Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile program yaptı.

TRT Program Yapımcısı Haluk Arığ; Konya'yı, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e sordu. Radyo 1'in popüler programlarından 'Geze Geze Türkiye'nin yapımcısı Haluk Arığ'ın Başkan Akyürek'le yaptığı söyleşi Ağustos ayı içinde yayınlanacak. Salı günleri radyo dinleyicisini Radyo 1'e kilitleyen programda, ülkemizin tarihî ve kültürel değerleri ele alınıyor.

Konya'nın tarih, kültür, turizm ve doğa güzellikleriyle zengin bir kent olduğunu ifade eden Haluk Arığ, bu güzellikleri radyo dinleyicisiyle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Arığ, Konya'nın Geze Geze Türkiye programında ayrı bir yeri olacağına işaret ederek, Konya'ya 5-6 programda yer vereceklerini kaydetti.

Kanal A televizyonunun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile yaptığı canlı yayın programının ardından, Show Tv de Konya'da çekimler yaptı. Başkan Tahir Akyürek'i Mobil Hayat programına konuk eden Show Tv, Konya'nın gelişimini hızlandıran Büyükşehir Belediyesi yatırımlarına geniş yer veriyor.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;