Ücretsiz Sema Programlarına Turlar İlgi Gösteriyor

Ücretsiz Sema Programlarına Turlar İlgi Gösteriyor

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından her cumartesi düzenlenen ücretsiz sema programları, Türkiye'nin farklı şehirlerinden turlarla gelen misafirlerinden ilgi görüyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Mevlana Kültür Merkezi’nde iki yıldır gerçekleştirilen ücretsiz sema programları ilgi görmeye devam ediyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, her cumartesi aslına uygun olarak yapılan ücretsiz sema programlarının başta İstanbul olmak üzere her hafta Türkiye’nin farklı şehirlerinden turlarla gelen misafirlerinden ilgi gördüğünü söyledi. Cumartesi günleri günübirlik turlarla Konya’ya gelenlerin gündüz şehrin tarihi mekanlarını gezdiğini, akşam da sema programı izledikten sonra Konya’da konakladığını vurgulayan Başkan Akyürek, bunun da şehir açısından son derece önemli olduğunu ifade etti. Başkan Akyürek, her cumartesi düzenlenen ücretsiz sema programlarına tüm Konyalıları da davet etti.

SEMANIN SAATİ 20.00

Öte yandan, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından her hafta cumartesi günleri düzenlenen ücretsiz sema programları, kış saati uygulamasından sonra 1 Kasım 2008 Cumartesi gününden itibaren saat 20.00’de icra edilmeye başlanacak.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;