Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, 'Konya, Belediyecilikte Örnek'

Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, 'Konya, Belediyecilikte Örnek'

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret eden Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin belediyecilik ve şehircilik konusunda örnek çalışmalar yaparak Türkiye'ye örnek olduğunu söyledi.

Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti. Konyalı olan Vali Yavuzdemir, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin şehrin dört bir yanında yürüttüğü çalışmaları gördüğünü belirterek, 'Konya Büyükşehir Belediyesi, belediyecilik ve şehircilik konusunda örnek çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalara Başkan Akyürek'in de yenilerini ekleyeceğine ve Konya'yı modern bir şehir görüntüsüne kavuşturacağına kuşkumuz yoktur. Ben de Konyalı bir hemşehriniz olarak Konya'yı en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Konyalı'nın çalışkan olduğunu, başarılı olduğunu göstermek istiyoruz' dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, 'Konyalı olan Hüseyin Yavuzdemir'i burada görmekten mutlu olduk. İnşallah güzel hizmetleri bundan sonra da aratarak devam eder. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Hemşehrimiz sayın Valimiz Yavuzdemir'in çalışmalarımıza yönelik takdirleri bizi memnun etmiştir. Amacımız şehrimizin model yönünü dünyaya yansıtmaktır' diye konuştu.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;