Tarım ve Köyişleri Bakanı Güçlü

Tarım ve Köyişleri Bakanı Güçlü

Tarım ve Köyişleri Bakanı Sami Güçlü, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Gürbüz'ü makamında ziyaret etti. Bakan Güçlü, Konya'nın Ak Parti iktidarı döneminde önemli hizmetler göreceğine inandığını söyledi.

Tarım ve Köyişleri Bakanı ve Konya Milletvekili Sami Güçlü; Konya Valisi Ahmet Kayhan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu, Ak Parti İl Başkanı Ali Sürücü, Meram Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Gürbüz'ü makamında ziyaret etti.

'Konya'nın yeni dönemde daha da ileriye gideceğine inanıyorum' diyen Bakan Güçlü, 'Konya'mız AK Parti İktidarında önemli hizmetler görecektir. Konya'nın yeni heyecanla modernleştirileceğine ve güzelleştirileceğine inanıyorum. Şehrimizi hep birlikte daha da ileriye götüreceğiz. Belediyemizin yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum' şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Gürbüz de, Konya'da yeni bir hizmet döneminin başladığına işaret ederek, merkezî yönetimin desteği ile önemli hizmetler gerçekleştireceklerini kaydetti.

Ziyaret sonunda Başkan Vekili Gürbüz, Bakan Güçlü'ye Büyükşehir Belediyesi yayınlarından oluşan bir takım kitapla çini tabak hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;