Taekwondo Takımımızdan Büyük Başarı

Taekwondo Takımımızdan Büyük Başarı

Konya Büyükşehir Belediyespor Taekwondo Takımı, Gençler ve Büyükler Konya Şampiyonası'nda 5 birincilik, 2 ikincilik, 2 üçüncülük kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Konya Büyükşehir Belediyespor Taekwondo Takımı, 14-15 Nisan 2007 tarihlerinde yapılan Gençler ve Büyükler Konya Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı.

Konya Büyükşehir Belediyespor ile birlikte, 11 takımın daha katıldığı şampiyonaya Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Taekwondo Takımı, Antrenör Kürşat Özdemir nezaretinde 9 sporcu ile katıldı. Yapılan müsabakalarda, Konya Büyükşehir Belediyespor toplam 5 birincilik, 2 ikincilik, 2 üçüncülük kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Konya Büyükşehir Belediyespor Taekwondo antrenörü Kürşat Özdemir, 7-8 Temmuz 2007 tarihlerinde Macaristan'ın Budapeşte kentinde yapılacak Yıldızlar Avrupa Şampiyonası seçme müsabakalarının 2-3 Haziran 2007 tarihlerinde Ankara'da yapılacağını hatırlatarak, Milli Takım seçmelerine, Yıldızlar olarak Konya'dan beş sporcunun çağrıldığını, Büyükşehir Belediyespor'dan 41 Kiloda Mustafa Aklan ve 65 kiloda Ahmet Akat'ın Milli Takıma girmek için çalıştığını söyledi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;