Su Ücreti Vatandaşı Memnun Ediyor

Su Ücreti Vatandaşı Memnun Ediyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa, KOSKİ veznelerine giderek vatandaşın su faturalarını inceledi. Su faturası yatırmaya gelen vatandaşlarla bir müddet sohbet eden Başkan Özkafa, Büyük Şehirler arasında en ucuz suyun kendilerince verildiğini belirterek, ?Biz hizmetlerimizin tamamını halkımızın rahatı, huzuru ve ekonomik refahı için yapıyoruz. Halkımızın memnuniyeti bizleri de memnun eder.?dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa ve KOSKİ Genel Müdürü Yafes Yüzügüldü KOSKİ veznelerine giderek vatandaşların sorunlarını dinledi. Su faturalarını da inceleyen Özkafa ve Yüzügüldü, vatandaşların suyun ucuz olmasından, yapılan hizmetlerin kalitesinden ve hizmet hızından dolayı teşekkür etmeleri üzerine, halkın memnuniyetinin kendilerini de memnun ettiğini dile getirdi.

Başkan Mustafa Özkafa 'Konya Türkiye'de Büyükşehir belediyeleri arasında en ucuz suyu sunan şehirdir. Hizmetlerimizi halkımızın rahatı, huzuru ve ekonomik refahı için yapıyoruz. Faturalarda yaptığımız incelemelerde halkımızın aynı oranda su tükettiği halde diğer şehirlere göre çok daha düşük oranda bedel ödediğini, bunun da halk tarafından sevinçle karşılandığını gördük. Tüm hizmetlerimiz halkımıza hayırlı olsun' şeklinde konuştu.

Vatandaşlar 1 ton suyu 575 bin liradan kullanmalarının ekonomik açıdan kendilerini rahatlattığını belirterek, diğer kamu kurumlarına da örnek olmasını dilediler.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;