Sporcumuz Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu

Sporcumuz Atletizmde Türkiye Şampiyonu Oldu

Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Ozan İşkey, 2-3 Ağustos 2008 tarihleri arasında Bursa'da yapılan 15 Yaş Altı Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda bin 500 metrede Türkiye Şampiyonu oldu.

Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Atletizm Takımı sporcularından Ozan İşkey, 15 Yaş Altı Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda bin 500 metrede Türkiye Şampiyonu oldu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, başarılı sporcuyu tebrik ederek, amatör spora desteklerinin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Cevdet İşbitirici de, 2008 yılı içinde güreşte Atilla Güzel, boksta Memduh Altıntaş ve Seyit Sami Özkaya, taekwondoda Ahmet Akat ve Hasan Küçükbağcı, yüzmede Hande Horasanlı ve Batuhan, son olarak da atletizmde Ozan İşkey ile amatör sporda Konya’yı en güzel şekilde temsil ettiklerini vurgulayarak, destekleri nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e teşekkür etti.

2-3 Ağustos 2008 tarihleri arasında Bursa’da yapılan şampiyonada bin 500 metrede 4 dakika 16 saniye 56 salise ile Türkiye şampiyonu olan 14 yaşındaki genç sporcu Ozan İşkey, 2008 yılı içinde bin 500 metrede 3 kez Türkiye birincisi, 800 metrede ise 2 kez Türkiye ikincisi oldu.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;