Şehircilikte Model Kent

Şehircilikte Model Kent

Konya Büyükşehir Belediyesi Türkiye'ye model oluyor. Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar ve Meclis üyeleri Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerini yerinde görmek üzere Konya'ya geldi. Başkan Vekili Osman Gürbüz'ü makamında ziyaret eden Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, kendilerine Konya ve Kayseri'yi örnek seçtiklerini bildirdi.

Şehircilik ve Belediye çalışmalarını yerinde görmek üzere Konya'ya gelen Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Recep Kafes ve Meclis Üyeleri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Gürbüz'ü makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürbüz, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında misafirlerine bilgi sunarken, hedeflerinin hizmette kalite olduğunu bildirdi.

Konya ve Kayseri'nin kendilerine örnek teşkil ettiğini belirten Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, özellikle Konya'nın belediyecilikte elde ettiği başarı ve örnek uygulamaların kendi hizmetlerinde yol gösterici olacağını ifade etti. Belediyecilik hizmetlerini yerinde incelemek için Konya'ya geldiklerini söyleyen Kar, KOSKİ Genel Müdürlüğü, İmar İşleri, Çevre Koruma ve diğer birimlerin çalışmalarını izleyeceklerini bildirdi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Gürbüz, Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar ve Meclis üyelerine Büyükşehir Belediyesi yayınları ve Konya Kartalı işlemeli bakır tepsi hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;