Şehir Gönüllüleri Öğrencilerle Buluşuyor

Şehir Gönüllüleri Öğrencilerle Buluşuyor

Büyükşehir Belediyesi, Kent Kültürü ve Kentlilik bilinci projesi çerçevesinde oluşturulan 42 Şehir Gönüllüsü Liseli Gençlerle Buluşuyor programları devam ediyor. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ve Selçuklu Kız Meslek Lisesi'nde KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ile Konyagücü Kulübü Başkanı Ayşe Madenci'nin katılımıyla gerçekleştirilen programda her iki yönetici öğrencilerle sohbet etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Araştırmalar Merkezi Müdürlüğü hazırladığı proje çerçevesinde 42 şehir gönüllüsü liseli gençlerle buluşmaya devam ediyor.

Konya merkezde bulunan liselere yönelik uygulanacak programların Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ve Selçuklu Kız Meslek Lisesi'nde gerçekleştirildi. Konya Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi'nde, Konyagücü Kulübü Başkanı Ayşe Madenci ise Selçuklu Kız Meslek Lisesi'nde, öğrencilerle bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler ve Genç Şehir Gönüllülük Beratı verdiler.

Atatürk Lisesi'nde başlayan '42 Şehir Gönüllüsü Liseli Gençlerle Buluşuyor' programları diğer liselerde de devam edecek.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;