SANATCI ONUR AKIN : Konya Saygı ve Sevgi Kentidir.

SANATCI ONUR AKIN : Konya Saygı ve Sevgi Kentidir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Altınbaşak Kültür-Sanat ve Spor Festivali devam ediyor. Altınbaşak Festivali'nin 8. gününde konser veren ünlü sanatçı Onur Akın, 'Konya gelişmiş modern bir şehir. Konya deyince aklıma saygı geliyor. İnanca saygı, düşünceye saygı, insana saygı ve sevgi bu şehirle bütünleşmiş.'dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Altınbaşak Kültür-Sanat ve Spor Festivali, Ramazan Koyuncu ve Onur Akın konserleriyle devam etti. Festival'in 8. gününde bir konser veren ünlü sanatçı Onur Akın, Konya konserlerine büyük ilgi olduğunu, her konserde izdiham yaşandığını, halkın büyük ilgisinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Organizasyonun gerçekleştirildiği mekanın fevkalade güzel olduğunu belirten Akın, 'Konya gelişmiş bir şehir. Konya deyince aklıma saygı geliyor. İnanca saygı, düşünceye saygı, insana saygı ve sevgi bu şehirle bütünleşmiş. Organizasyon dolayısıyla ve yaptığı kültürel etkinlikler için Sayın Başkan'a ve ekibine teşekkür ediyorum' dedi.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Onur Akın'a bir teşekkür plaketi ve Hz.Mevlana'nı Mesnevi'sini hediye eden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Akın'a Konya ile ilgili değerlendirmeleri için teşekkür etti. Başkan Akyürek, Altınbaşak Festivali'nin geçtiğimiz yıllara oranla daha büyük bir ilgiyle karşılandığını belirterek, kültürel aktivitelerin artırılacağını açıkladı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;