Şampiyonların Takımı Belediyespor A.Ş

Şampiyonların Takımı Belediyespor A.Ş

Türkiye Büyükler İkinci Grekoromen Güreş Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Konya Belediyespor A.Ş'nin takım kadrosu şampiyon sporculardan oluşuyor. Grubunda Malatya, Siirt ve Şanlı Urfa ile mücadele eden Belediyespor A.Ş bünyesindeki sporcular, Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonaları'nda önemli başarılara imza attılar.

Türkiye Büyükler İkinci Grekoromen Güreş Ligi'nde mücadele eden Konya Belediyespor A.Ş'de bulunan şampiyon sporcular yeni başarılara imza atmaya devam ediyor.

Belediyespor, Anonim Şirketi (A.Ş) olduktan sonra ilk kurulan takım olan grekoromen güreş takımı, Türkiye Büyükler İkinci Grekoromen Güreş Ligi'nde Malatya, Siirt ve Şanlı Urfa ile aynı grupta mücadele ediyor. İlk maçında deplasmanda Malatya'yı yenen Belediyespor A.Ş Grekoromen Güreş Takımı, ikinci maçını 14 Mart Salı günü deplasmanda Siirt ile yapacak.

Mustafa Şahin, Necmettin Yılmaz ve Seyfullah Günaydın'ın çalıştırdığı Belediyespor A.Ş'nin sporcusu İsmail Güzel, geçtiğimiz ay Ankara'da yapılan Büyükler Grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda 120 kg'de Türkiye şampiyonu oldu. Aynı zamanda, 3-5 Mart tarihleri arasında Rize'de yapılan Gençler Grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda da birinci olan İsmail Güzel, şu anda Polonya'da yapılacak bir uluslar arası turnuvaya hazırlanıyor.

Şu anda Belediyespor A.Ş bünyesinde bulunan; Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonaları'nda önemli başarılara imza atan isimler şöyle: İsmail Güzel, Atilla Güzel, Baki Öztürk, İbrahim Duman, Tekin Özdemir,Cesur Bilen ve Yusuf Akgün.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;