Samanyolu TV'den Başkan Akyürek'e Ziyaret

Samanyolu TV'den Başkan Akyürek'e Ziyaret

Samanyolu Televizyonu Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan Kızıltepe, yönetim kurulu üyeleri, program yapımcıları ve dizi oyuncuları ile birlikte Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret etti.

Samanyolu Televizyonu Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan Kızıltepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Beraberinde bulunan Samanyolu TV yönetim kurulu üyeleri, program yapımcıları ve dizi oyuncuları ile Başkan Akyürek'i ziyaret eden Kızıltepe, çeşitli etkinliklere katılmak için geldikleri Konya'da bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek, Konya'nın gelişmesine bulunduğu katkıdan dolayı Başkan Akyürek'e teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, Mevlana Kenti olan Konya'nın tanıtımı için zaman zaman gerçekleştirdikleri yurtdışı gezilerinde Türk insanının gittikleri ülkelere yaptığı katkıyı görerek mutlu olduklarını ifade etti. Hazreti Mevlana'ya gösterilen sevginin, dünyanın her yerinde Türkiye'nin ve Konya'nın tanıtımı açısından son derece önemli olduğunu anlatan Başkan Akyürek, Konya'daki insanların hem kendileri olarak yaşamaya devam ettiğini, hem de dünya ile entegre olmaktan çekinmediğini hatırlattı.

Ziyaretin ardından Başkan Akyürek, Samanyolu TV ekibine Mevlana Müzesi maketi ve Büyükşehir Belediyesi Yayınları'ndan oluşan kitap seti hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;