SALK Üyeleri Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

SALK Üyeleri Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin Sevgi ve Yaşam Tecrübesi Paylaşma Projesi'ne katılan yetişkinler Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret ettiler.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Araştırmalar Merkezi (SAMM) ile Meslek Edindirme Kursları'nın (KOMEK) birlikte yürüttüğü Sevgi ve Yaşam Tecrübesi Paylaşma Projesi'ne (SALK) katılan yetişkinler Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret ettiler.

Heyet adına konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Selçuk Üniversitesi Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Pehlivan, emekli ve 55 yaş üstü yetişkinlerin tecrübelerinin paylaşılması ve toplum hayatına aktif katılımlarının sağlanması amacıyla Avrupa Birliği (AB) destekli gerçekleştirilen projeye katılan yetişkinler için çeşitli organizasyonlar düzenlediklerini söyledi.

Yetişkinlerin isteklerini ilettikleri ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, fiziki yatırımlara verdikleri önem kadar sosyal ve kültürel belediyecilik yatırımlarına da önem verdiklerini belirterek, SALK projesine katılan yetişkinlerin tecrübelerinin kendilerine yol göstereceğini ifade etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;