Ramazan Bayramı Kutlamaları

Ramazan Bayramı Kutlamaları

Konya Büyükşehir Belediyesi?nin Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlediği ?Bayramlaşma? programında konuşan Başkan Mustafa Özkafa, Konya?nın tarihi bir dönem yaşadığını belirterek, ?bir şehir tarihinde ilk defa bu kadar yatırımı bir arada görüyor. Hizmet gücümüzü halkımızın teveccühü ve çalışanlarımızın gayretinden alıyoruz? dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi'nde Ramazan Bayramı kutlamaları devam ediyor. Çalışanlarla işyerlerinde bayramlaşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa, 'Halka hizmet, Hakk'a hizmettir' düsturuyla hizmete devam edeceklerini belirterek, 'Bir şehir ancak bu kadar yatırımı bir dönemde görebilirdi. Yasaların yetersizliğine rağmen şehrimize hizmetten bir adım bile geri durmadık. Hizmet sürecimizde hep örnek olmaya, olumlu düşünmeye ve olumlu hareket etmeye gayret ettik. Siz çalışanların öz verili desteği ile şehrimizi baştan başa yeninde inşa ederek Türkiye'nin en düzenli şehrini oluşturduk. Biz hep ülkemizin gelişmesi için gece-gündüz demeden çalışmayı işaret ettik. Her çalışan tatili hak eder, ancak tüm ülkenin çok uzun süre tatile ayrılması bizce hizmetlerin daha erken ulaşmasını engellemektedir. Dokuz günlük tatilde özellikle asfalt çalışması yapan ekiplerimiz sadece 3 günlük bayram tatillerini yaparak yeniden işlerinin başına dönmüş, şehrimizi hem kışa hem de geleceğe hazırlamışlardır. Burada tatil süresinde şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için çalışan kardeşlerime hepinizi huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Şehrimizi her yönüyle kalkındıran siz çalışanlarımıza da tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyorum. Sizler her türlü takdire ve teşekküre layıksınız. Çünkü bir şehre ülkenin içinde bulunduğu en zor günlerde bile hizmet etiniz, kalkındırdınız. Çalıştığınız, hizmet ettiğiniz ve bizzat yaşadığınız Konya artık her yönüyle örnek şehirdir. Bunu biz söylemiyoruz. Şehrimizin örnek şehir olduğunu diğer belediye başkanlarımız, sanatcılarımız, siyasilerimiz ve dünyanın dört bir yanını gezen iş adamlarımız söylüyor. 'şeklinde konuştu.

Başkan Özkafa, KOSKİ Atölyelerinden sonra Fen İşleri ve İtfaiye Personeli ile Aydınlıkevler Tesisleri'nde, Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile de Meclis Salonu'nda bayramlaştı.

Bayramlaşma programında Selçuklu Belediye Başkanı Adem Esen, Meram Belediye Başkanı Mustafa Özkan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Köseoğlu, KOSKİ Genel Müdürü Yafes Yüzügüldü ,Genel Sekreter Yardımcıları ve çalışanlar hazır bulundu.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;