Rahmet Akşamları-Sami Savni Özer Konseri

Rahmet Akşamları-Sami Savni Özer Konseri

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Zafer Meydanı'nda düzenlenen Rahmet Akşamları'nın ikinci konuğu Sami Savni Özer oldu. Özer, seslendirdiği birbirinden güzel ilahiler ile kendisini izleyen yüzlerce Konyalı'yı mest etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirilen Rahmet Akşamları programlarının ikinci gün konuğu sevilen sanatçı Sami Savni Özer oldu.

25 Eylül 2006 Pazartesi akşamı Eşref Ziya Terzi konseri ile başlayan ve 18 Ekim 2006 tarihine kadar devam edecek etkinliklerin ikinci günü de tiyatro gösterisi ve Süleyman Sarı tarafından verilen Mesnevi sohbeti ile başladı. Kazım Karabekir Caddesi'nde gerçekleştirilen etkinliklerde daha sonra sevilen sanatçı Sami Savni Özer sahne aldı. Özer, seslendirdiği birbirinden güzel ilahiler ile kendisini izleyen yüzlerce Konyalı'yı mest etti.

Konya'da Ramazan akşamlarını renklendiren etkinlikler bu akşam (27 Eylül 2006 Çarşamba) Orhan Çakmak konseri ile devam edecek. Etkinliklerin ilerleyen günlerinde Mustafa Cihat, Mustafa Demirci, Erkan Mutlu, Veysel Dalsaldı, Ahmet Çalışır gibi ünlü sanatçılar ile birlikte Klasik Türk Müziği konserleri, Mesnevi sohbetleri ve tiyatro gösterileri yer alacak.

İFTAR SAATİNDE İFTARLIK DAĞITILIYOR

Öte yandan, Konya Büyükşehir Belediyesi, iftar saati öncesi şehrin farklı yerlerinde vatandaşlara iftarlık dağıtıyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen program çerçevesinde, iftar saatinde şehir merkezinde bulunan vatandaşlara iftar paketi veriliyor.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;