Özcan Deniz'den Muhteşem Konser

Özcan Deniz'den Muhteşem Konser

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Altınbaşak Kültür-Sanat ve Spor Festivali Mahalli Sanatçı Ahmet Kurt ve Özcan Deniz konserleriyle devam etti. Konya'da güzel karşılandıklarını ve çok güzel duygular yaşadıklarını söyleyen ünlü ses sanatçısı Özcan Deniz, 'Konya çok değişmiş, gelişmiş ve modern bir şehir olmuş. Böyle bir organizasyonu İstanbul'da bile bulmak zor oluyor. Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederim' dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Altınbaşak Kültür-Sanat ve Spor Festivali Mahalli Sanatçı Ahmet Kurt ve Özcan Deniz konserleriyle Mevlana Kültür Merkezi'nde devam etti.

Mahalli Sanatçı Ahmet Kurt'un ardından sahneyi alan Ünlü ses sanatçısı Özcan Deniz, 'Bizi müthiş karşıladınız. Çok güzel duygular yaşadık. Böyle organizasyonları ve bu muhteşem seyirci İstanbul'da bulmak bile zor. Ortam gerçekten çok güzel. Yıllarca önce Konya'da bulunmuştum. Ancak bugün Konya'nın çok değiştiğini, geliştiğini ve modern bir şehir olduğun gördüm. Şehrin her tarafından yürütülen çalışmalar dikkatimizi çekti. Muhteşem organizasyonu dolaysıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederim. Tekrar Konya'ya gelmek ve sizlerle buluşmak isteriz.'dedi.

Gece geç saatlere kadar süren konserde Özcan Deniz, birbirinden güzel eserlerini seslendirirken, binlerce genç Özcan Deniz'e ulaşabilmek için çaba sarf etti.

Geceye katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, sanatçılara birer teşekkür plaketi ve Büyükşehir Belediyesi yayınları arasında yer alan Hz. Mevlana'nın Mesnevisi'ni hediye etti. Başkan Akyürek, sanatçılara teşekkür ederek, festivale halkın yoğun ilgisinin kendilerini memnun ettiğini, bir kültür merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Konya'nın, tanıtımına Altınbaşak Festivali'nin önemli katkılar sağlayacağını bildirdi. Başkan Akyürek, Altınbaşak Festivali'nin marka haline geldiğini belirterek, festivali Konya'nın tanıtımı için kullanacaklarını açıkladı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;