ÖSS Şampiyonuna Bilgisayar

ÖSS Şampiyonuna Bilgisayar

ÖSS 2003 şampiyonu Emre Kacar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa tarafından diz üstü (Laptop) Bilgisayar ile ödüllendirildi. Başkan Özkafa, şehre ve ülkeye mal olan başarının takdir edilmesi gerektiğini belirterek, Konyalılar adanıa Kacar'a teşekkür etti.

Emre Kacar, Meram Fen Lisesi Müdürü Turan Sinanoğlu ve Final Dergisi Dersaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Necati Dursun'u makamında kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa, ÖSS sınavında 180 sorunun tamamına doğru cevap veren Kacar'ı başarısından dolayı tebrik etti. Başkan Özkafa, "Konya her alanda olduğu gibi eğitimdeki kalitesini de başarılı öğrencilerimizle kanıtladı" dedi. Konya'nın, son yıllarda hep şampiyonluklar yaşadığını vurgulayan Özkafa, ''Konyaspor'un şampiyonluğunun ardından Kacar'ın elde ettiği bu üstün başarı, tüm Konyalıları gururlandırmıştır'' dedi. Özkafa, Kacar'a başarısı dolayısıyla 1200 dolar değerinde diz üstü (laptop) bilgisayar hediye etti.

Üniversite tercihi konusunda kendisine herkesin farklı bir şey söylediğini belirten Kacar ise ''En doğru kararı verebilmek için halen üniversiteler ve imkanları hakkında bilgi topluyorum. Kısa süre içinde kararımı netleştirmeyi düşünüyorum'' diye konuştu.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;