Nükhet Hotar Göksel, Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

Nükhet Hotar Göksel, Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar Göksel, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geçtiğimiz hafta sonu Konya'ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Göksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

7 Temmuz 2004 tarihinde çıkarılan Özürlüler Yasası'nın tanıtımı için Konya'ya geldiklerini kaydeden Göksel, Konya'da çeşitli programlara katıldığını belirterek, Konya'nın gösterdiği ulusal ve uluslararası atılımın dikkatleri çektiğini söyledi. Yapılan başarılı çalışmalar nedeniyle Başkan Akyürek'e teşekkür eden Göksel, Konya ile birlikte Türkiye genelindeki başarıların, hep birlikte çalışılarak ortaya konduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her konuda önemli potansiyele sahip olan Konya'nın, şehir olarak dünya şehirleri ile yarışa sokulup önlere taşınması için çalıştıklarını belirterek, ABD'de katıldıkları sempozyum ve Finansal Times tarafından yapılan anketin bunun örnekleri olduğunu ifade etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;