Michel Carmona

Michel Carmona

Fransa Sorbon Üniversitesi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür. Profesör Michel Carmona Başkan Tahir Akyürek'e gönderdiği mesajla kendilerine gösterdiği ilgi dolayısıyla teşekkür etti. Carmona, mesajında ' Yaşadığınız yerin dünyanın dünyadaki en iyi seçim olduğu inancındayım' dedi.

Fransa Sorbon Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Sorbon Şehircilik ve Düzenleme Enstitüsü Müdürü Profesör Michel Sorbon, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e bir teşekkür mesajı gönderdi.

Carmona mesajında şu görüşlere yer verdi:

'Davetinize ve Konya seyahatinde beni uygun görüp istediğinizden dolayı gerçekten çok teşekkür etmek istiyorum. İşinizi iyi yürüttüğünüzden ve şehrin gelişimi için gerçekleştirdiklerinizden çok memnun kaldım. Şehirdeki değeri yükseltmek ve bütün gelişimler için modern seçimler yaptınız, ben yaşadığınız yerin dünyadaki en iyi seçim olduğu inancındayım. Size, ulusal dizaynın gelişiminde ve Konya şehri için bu yeni hamlenize katkıda bulunmaktan çok mutlu olacağımı söylemekten beni alıkoymayın. Sayın Belediye Başkanı, umarım benden memnun kalırsınız'

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;