Meram Yeni Yol Yenileniyor

Meram Yeni Yol Yenileniyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Yeni Yol'da cadde düzenleme ve asfalt çalışması başlatıldığını belirterek, 'Meram Yeni Yol, Konya'nın prestijli yollarından biridir. 6 kilometrelik alanda Avrupa standartlarında asfalt ve bordür çalışması başlattık' dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya'nın en işlek ana caddelerinden biri olan Meram Yeni Yol'da altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından cadde düzenleme ve asfalt çalışması başlattı.

Meram Yeni Yol'daki çalışmaları denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, şehrin her bölgesinde olduğu gibi Meram Yeni Yol'da da cadde düzenleme ve asfalt çalışması başlatıldığını, dönem sonuna kadar şehirdeki tüm ana caddeleri düzenleyeceklerini ifade etti. Başkan Akyürek, 'Meram Yeni Yol, Konya'nın prestijli yollarından biridir. Meram'dan şehir merkezine kadar 6 kilometrelik alanda Avrupa standartlarında asfalt ve bordür çalışması başlattık. Yenilenen her caddede olduğu gibi burada da yol çizgileri Avrupa standartlarında olacak. Çalışmamız hayırlı olsun' dedi.

Meram'dan şehir merkezine kadar toplam 6 kilometrelik alanda başlatılan çalışma yaz aylarında tamamlanacak.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;