Mahalle Buluşmaları Fatih Işıklar'da

Mahalle Buluşmaları Fatih Işıklar'da

Büyükşehir belediyesi Mahalle Buluşmaları devam ediyor. Programların önceki akşamında sevilen sanatçı Latif Doğan hayranlarıyla buluştu. Büyükşehir belediye başkanı Tahir Akyürek, Konya'nın gündeminde sevgi, saygı, kardeşlik ve çalışma olduğunu söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen Mahalle Buluşmaları devam ediyor. Buluşmaların önceki programı Fatih Işıklar’da Orgeneral Bedrettin Demirel İlköğretim Okulu’nda gerçekleşti. Binlerce mahalle sakininin katıldığı Mahalle Buluşmaları’na; Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Genel Sekreter Haşmet Okur, Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen ve Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları da katıldı.

Tiyatro gösterileri, ateş yutan adam, yılan gösterileri ve yarışmalarla başlayan programda en güzel tekerleme tekrar eden bir izleyiciye bisiklet hediye edildi. Bisikleti kazanan yarışmacı ödülünü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur’un elinden aldı.

Daha sonra Latif Doğan’ın sahne aldığı Mahalle Buluşmaları’nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek yaz akşamlarında düzenlenen Mahalle Buluşmaları’nın devam ettiğini belirterek programa katılan sanatçı ve saz arkadaşlarına teşekkür etti. Yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Başkan Akyürek; “Konya’nın gündeminde çalışma var, yollar var, eserler var, köprülü kavşaklar, KOMEK, sevgi, saygı ve kardeşlik var” şeklinde konuştu.

Konser sırasında hayranlarını da sahneye alan Latif Doğan şarkılarını onlarla birlikte seslendirdi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;