Kütüphane Haftası'nda Öğrencilere Kitap Anlatıldı

Kütüphane Haftası'nda Öğrencilere Kitap Anlatıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi Koyunoğlu Şehir Müze ve Kütüphanesi, çocukların kitap ve kütüphaneye dikkatlerini çekmek amacıyla çeşitli programlar düzenliyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Koyunoğlu Şehir Müze ve Kütüphanesi, Kütüphane Haftası nedeniyle çeşitli ilköğretim okullarında kitap ve kütüphane konulu programlar düzenliyor.

Karatay İlçesi İzzet Bezirci İlköğretim Okulu'nda Kütüphane Haftası nedeniyle düzenlenen programda öğrencilere kitap ve kütüphane ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Koyunoğlu Şehir Müze ve Kütüphanesi Müdürü Hasan Yaşar, amaçlarının öğrencilerin kitap ve kütüphaneye dikkatlerini çekmek, çocukları kitap ile tanıştırmak olduğunu söyledi. Talep doğrultusunda yıl boyunca tüm ilköğretim okullarında programlar düzenleyeceklerini kaydeden Yaşar, dünyada huzur içinde yaşamak ve farklı olmak için kitap okumak gerektiğini ifade etti.

Öğrencilerin kendi hazırladıkları şiirler ve konuşmalar ile katıldıkları programda İzzet Bezirci İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Seçkin, Hasan Yaşar'a çiçek hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;