Kültürpark Değişecek

Kültürpark Değişecek

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa, Kültür Parkta oturma ve dinlenme alanlarını gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Başkan Özkafa, Kültürpark?ın Konya?ya yakışır bir şekilde yeniden düzenleneceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa, Konya Kültürparkı'nı gezerek bu alanda dinlenen vatandaşların sorunlarını dinledi. Tarihi Dede çay bahçesi ve Havuz çay bahçesinde oturan vatandaşları masalarında ziyaret ederek sohbet eden Başkan Özkafa, 'Kültürpark Konya'ya ve Konyalıya yakışır şekilde yeniden düzenlenecek. Bu konuda projelerimiz ve çalışma takvimiz hazır. Etkinliklerin bitmesiyle kazmayı vuracağız. Tek kişi rahatsız edilmeden, tek ağaç yerinden sökülmeden yeni bir düzenlemeye gideceğiz. Bu alanın çok daha rahat kullanılabilmesi için alanın etrafında bulunan tüm duvarları yıkılacak. Çalışmaların yapılmasıyla şehir merkezinde önemli bir dinlenme merkezine kavuşmuş olacağız. 'dedi.

Vatandaşlar Başkan Özkafa'nın masalarına gelerek sorunlarını dinlemesinden büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, yapılan dev yatırımlardan dolayı da teşekkür etti.

Basın Kuruluşları için;