KSO Başkanı Büyükhelvacıgil Büyükşehir'de

KSO Başkanı Büyükhelvacıgil Büyükşehir'de

Konya Sanayi Odası Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret etti.

Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, yeniden seçilmelerinin ardından Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i ziyaret etti.

Görevde bulundukları 4 yılda şehirdeki kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde hizmette bulunduklarını kaydeden KSO Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, özellikle Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirdikleri ortak çalışmaların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

KSO Başkanı Büyükhelvacıgil ve yeni Yönetim Kurulu Üyelerine görevlerinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise, Konya’nın kazançlı çıkması için KSO ile önemli çalışmalara imza attıklarını hatırlatarak, Konya’nın dünyaya açılmasına ve gelişmesine birlikte katkı yaptıklarını vurguladı. Yapılan işbirliğinden şehrin kazançlı çıktığını vurgulayan Başkan Akyürek, şehrin lokomotifi konumunda olan Konyalı sanayici ve iş adamlarının her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Başkan Akyürek, konuşmaların ardından KSO Başkanı Büyükhelvacıgil ve Yönetim Kurulu Üyelerine Mesnevi hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;