KOSKİ'den Gazilere Müjde

KOSKİ'den Gazilere Müjde

Konyalı gazilerden KOSKİ?ye ziyaret. Geçtiğimiz hafta içerisinde KOSKİ Genel Meclisi?nde görüşülerek kabul edilen gazi ailelerinin su ücretlerinde yapılacak indirim gazileri memnun etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından KOSKİ Genel Meclisi'nde görüşülen gazi ailelerinin su ücretlerinde % 40'lık indirim, gazileri memnun etti. KOSKİ Genel Müdürlüğü'ne bir ziyarette bulunan gaziler KOSKİ Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sorgun'u makamında ziyaret etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü'ne kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür eden gaziler, bu yardımların hükümete de örnek olmasını istedi. Yerel yönetimlerden gördükleri yardımları hükümetten göremediklerini ifade eden gaziler, hükümetten destek istediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden KOSKİ Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Sorgun, bu ülke için vücudundan bir parça bırakan gazilerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Sorgun, 'KOSKİ Genel Meclisi'nde geçtiğimiz hafta içerisinde gazi ailelerinin ücretlerinde % 40 lık indirimin yapılması kararlaştırıldı. Gazilerimizin madden ve manen yanında olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk' dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;