Koski Çalışanları Kendileri İçin Düzenlenen Gecede Buluştu

Koski Çalışanları Kendileri İçin Düzenlenen Gecede Buluştu

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen KOSKİ Gecesi'nde personel bir araya geldi. KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Sorgun, personelin birbiriyle kaynaştığı programlara ve hizmet içi eğitimlere önem verdiklerini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı KOSKİ Genel Müdürlüğü'nün geleneksel olarak gerçekleştirdiği KOSKİ Gecesi'nde çalışanlar bir araya geldi.

Mevlâna Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda konuşan KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Sorgun, düzenlenen bu tür gecelerde personelin birbiriyle kaynaştığını belirterek, 'KOSKİ, sadece işi ile evi arasında sıkışmış asosyal insanlardan oluşan bir birim olarak asla düşünülemez. Biz, çevresine, şehrine, ülkesine ve dünyaya karşı duyarlı sorumluluk hissi oluşmuş KOSKİ için çalışıyoruz. Bunun için personelimizi sürekli hizmet içi eğitime tabi tutuyoruz' dedi.

Gecede daha sonra KOSKİ Genel Müdürlüğü'nde çeşitli birimlerde çalışan personelin hazırladığı sunumlar ilgiyle izlendi. Programın ardından KOSKİ Genel Müdürlüğü'nden emekli olanlara plaketleri verildi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;