KOSKİ Çalışanları İftarda Buluştu

KOSKİ Çalışanları İftarda Buluştu

Konya Büyükşehir Belediyesi?ne bağlı KOSKİ Genel Müdürlüğü, çalışanlarına iftar yemeği ikram etti. İftar yemeğine katılan Büyükşehir Belediye Tahir Akyürek, hedeflerinin her yönüyle örnek bir şehir oluşturmak olduğunu bildirdi.

KOSKİ Genel Müdürlüğü, Adana çevre Yolu üzerinde bulunan Metro Dinlenme Tesislerinde çalışanlarına iftar yemeği ikram etti.

KOSKİ'nin iftar yemeğine Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KOSKİ Genel Müdürü Yafes Yüzügüldü, Büyükşehir Belediyesi üst düzey yöneticileri, Sendika Temsilcileri ve KOSKİ çalışanları katıldı.

Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı yemekte KOSKİ personeline hitap eden Büyükşehir belediye Başkanı Tahir Akyürek, Türkiye'de her şeyin iyiye doğru gittiğini belirterek, ülkemiz insanını daha güzel günlerin beklediğini ifade etti. Başkan Akyürek, Konya Büyükşehir Belediyesi olarak hedeflerinin kaliteli, düzenli ve planlı hizmetler üreterek örnek olmak istediklerini bildirdi. Personelden halkla ilişkilere önem vermelerini isteyen Başkan Akyürek, halka saygılı, onların sorunlarına çözüm üreten bir belediye oluşturmak amacında olduklarını söyledi.

KOSKİ çalışanlarının kendi aralarında oluşturdukları bir koro mini bir konser verdi. Kendi arkadaşlarının verdiği konser çalışanlardan büyük ilgi görürken, Başkan Tahir Akyürek KOSKİ çalışanlarına yansıttıkları dayanışma dolayısıyla teşekkür etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;