Konya Milletvekilleri Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

Konya Milletvekilleri Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

AK Parti'nin 23. dönem milletvekilleri Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti. Yerel ve genel meselelerde milletvekilleri ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Akyürek, 'Yeni dönemde çıta çok yükselmiş, hepimizin sorumluluğu daha da artmıştır' dedi.

23. dönem milletvekili seçimleri sonucu seçilen AK Partili Konya Milletvekilleri nezaket ziyaretleri çerçevesinde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret ettiler.

Konya'nın AK Partili yeni milletvekillerini makamında kabul eden Başkan Akyürek, Konya'nın Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olduğunu hatırlatarak, yerel ve genel meselelerde Konya milletvekilleri ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Konya'nın sorunları, çözüm yolları ve yatırımlarla ile ilgili yeni bir rapor hazırladıklarını ve milletvekillerine sunacaklarını kaydeden Başkan Akyürek, 'Yeni dönemde çıta çok yükselmiş, hepimizin sorumluluğu daha da artmıştır. Bu sorumluluğa uygun olarak hareket edeceğiz. Milletvekillerimiz ile bugüne kadar sürdürdüğümüz işbirliği bundan sonra da artarak devam edecektir. Milletvekillerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum' dedi.

AK Parti İl Başkanı Faruk Düğen ise, yapılan seçimlerin ülkemize ve Konya'ya hayırlı olmasını dileyerek, belediyeler, teşkilat ve milletvekilleri olarak Konya için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Milletvekilleri adına konuşan Mustafa Kabakçı da, seçim sonrası herkesin mutlu olduğunu vurgulayarak, elbirliği ile Konya'nın hizmetinde olacaklarını ve daha aydınlık bir Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Akyürek İl Başkanı Faruk Düğen ve milletvekillerine Mesnevi ile Mevlâna Müzesi maketi hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;