KONEV: Yapılan Çalışmalar Memnuniyet Verici

KONEV: Yapılan Çalışmalar Memnuniyet Verici

Konya Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı Yöneticileri Başkan Özkafa?yı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Konya Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı Genel Başkanı Ayhan Mesci, Yönetim Kurul Üyeleri Hayrani Altuntaş, Ahmet Külahçı, İsmail Karayılan ve Mehmet Aktaş Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Özkafa'yı makamında ziyaret etti.

KONEV Genel Başkanı Ayhan Mesci, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışmaları taktirle izlediklerini, Konya'nın son yıllarda gerçekleştirilen çalışmalarla örnek teşkil ettiğin belirterek Konyalılar adına Başkan Özkafa ve ekibine teşekkür ettiğini bildirdi.

Başkan Özkafa ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Konya'ya ve Konyalıya yönelik kurulan sivil toplum kuruluşlarının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, Vakıf yöneticilerine son üç yılda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi: Özkafa, 2003 yılında da hizmetlerini artırarak devam ettireceklerini ifade ederek, 'Ekonomik krizin yaşandığı 2001-2002 yıllarında aksatmadan yürüttüğümüz çalışmalarımız bu yılda artırarak sürdüreceğiz. Halkımızın istediği ve beklediği yatırımları gerçekleştireceğiz.'dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;