Judocular Altınbaşak Festivali'nde

Judocular Altınbaşak Festivali'nde

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen 'Altınbaşak Kültür-Sanat ve Spor Festivali' devam ediyor. Konya Kültür Park'ta gerçekleştirilen spor etkinliklerine Konya'nın çeşitli ilçelerinden gelen Judocuların gösterileri büyük ilgi topladı. Geceye katılan Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen, spora katkılarının devam edeceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen 'Altınbaşak Kültür-Sanat ve Spor Festivali' Konya Kültür Park'ta düzenlenen spor etkinlikleri ile devam ediyor. Taekwandocu ve Karatecilerden sonra Judocular da gerçekleştirdikleri gösteri ve müsabakalarla büyük ilgi topladı.

Geceye katılan Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin tüm hizmetlerinin yanında sporda önemli katkılar sağladığını belirterek, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çeşitli branşlarda sportif faaliyetlerin mutat olarak gerçekleştirildiğini söyledi. Ötegen, Büyükşehir Belediyesi'nin spora katkılarının devam edeceğini bildirdi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;