İsim Yarışması 26 Şubatta Sona Eriyor

İsim Yarışması 26 Şubatta Sona Eriyor

Konya Büyükşehir Belediyesi 50 Trilyon liraya mal olacak büyük proje için isim arıyor. Yapımı geçtiğimiz aylarda başlayan projenin isim sahibine ?1 Milyar Lira ? verilecek. Yarışma süresi 1 hafta uzatıldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Eski Otogar alanında yapımını başlattığı Konya'nın en büyük ve en yüksek kulesini de içinde bulunduracak proje için Konya'nın tarihi, kültürel geçmişi, bugünkü ve gelecek vizyonunu yansıtacak v şehrimizin tanıtımına katkıda bulunacak bir isim arıyor. İsim yarışması vatandaşların isteği üzerine 1 hafta süreyle uzatıldı. Yarışmaya son katılım tarihi 26 Şubat 2003 olarak belirlendi. 40 katlı 50 trilyonluk dev esere Konyalıların isim vermesini istediklerini belirten Başkan Özkafa, 'Konya'nın çehresini değiştirecek dev eserimize hemşerilerimiz ve bütün Konya Sevdalıları isim verecek. Başlattığımız bu yarışmayla şehrimizi sevenlerin en güzel ismi bulacaklarına inanıyorum' dedi.

Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar, müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı, Kayalı Park Açık Kapı Bürolarına elden, Büyükşehir Belediyesi Basın Müdürlüğü'ne Posta ile veya Büyükşehir Belediyesi'nin www.konya-bld.gov.tr adresi üzerinden yapabilirler. Posta ile müracaat edecekler, formlarını 26 Şubat Çarşamba Günü mesai bitiminde Basın Müdürlüğünde olacak şekilde göndereceklerdir. İnternet üzerinden müracaat edenlerin telefon numaralarını, e-posta adreslerini, açık adreslerini ve diğer bilgileri eksiksiz doldurmaları isteniyor.

Basın Kuruluşları için;