İl Emniyet Müdürü Namal Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

İl Emniyet Müdürü Namal Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Hüseyin Namal, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti. Başkan Akyürek, Konya belediyeleri olarak Emniyet Teşkilatı'nın işini kolaylaştırma noktasında ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Konya Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Hüseyin Namal, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i makamında ziyaret etti.

Hüseyin Namal’a görevinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, değerli bir emniyet müdürünün Konya’ya gelmesinden mutlu olduklarını belirterek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Başkan Akyürek, “Konya’ya büyük hizmetler yapacağını bildiğimiz bir emniyet müdürümüz ile birlikte çalışacağız. Konya belediyeleri olarak Emniyet Teşkilatımızın işini kolaylaştırma noktasında elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ise, belediyecilik konusunda Türkiye’de örnek gösterilen bir şehirde çalışacak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, bir önceki görev yeri olan Kocaeli’de yerel yönetimlerle işbirliği içinde yaptıkları örnek çalışmaları Konya’da da yapmak istediklerini söyledi.

Başkan Akyürek, ziyaretin sonunda Konya Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’a Mesnevi hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;