İkincisi Düzenlenen Çalışan Gençlik Futbol Turnuvası Sona Erdi

İkincisi Düzenlenen Çalışan Gençlik Futbol Turnuvası Sona Erdi

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Çalışan Gençlik Meclisi'nin bu yıl ikincisi düzenlediği futbol turnuvası sona erdi. 32 takımın katıldığı turnuva gençler arasındaki bağların güçlenmesine katkı sağladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Çalışan Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen futbol turnuvası tamamlandı.

32 takımın mücadele ettiği turnuvanın final maçı Şehit Nihat Gün Stadyumu’nda gerçekleşti. Rakiplerini eleyerek final maçında karşı karşıya gelen Yarar Asansör ile Tiki Taka takımları şampiyon olmak için mücadele etti.

Maçın sonunda ise kazanan Tiki Taka takımı oldu. Kazananlara kupaları Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Uzbaş ile Konya Büyükşehir Belediyesi Çalışan Gençlik Meclisi Başkanı Veli Vural tarafından takdim edildi.

Türkiye’de ilk defa Konya Büyükşehir Belediyesi çatısı altında kurulan Çalışan Gençlik Meclisi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen futbol turnuvasında dereceye giren takımlara çeşitli hediyeler verildi.

ÇALIŞAN GENÇLERDEN BAŞKAN ALTAY'A TEŞEKKÜR

Turnuvaya katılan gençler ise güzel bir rekabette bulunduklarını ve aralarındaki bağların güçlendiğini belirterek, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ettiler.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;