Huzurevi ve SHÇEK Sakinleri İftarda Bir Araya Geldi

Huzurevi ve SHÇEK Sakinleri İftarda Bir Araya Geldi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Huzurevi sakinleri ve SHÇEK yurtlarında kalan öğrencilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Kız ve Erkek Yetiştirme Yurtlarında kalan öğrenciler ve Huzurevi sakinleri ile iftarda bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi’ndeki iftar yemeğine Başkan Akyürek ile birlikte Konya Sosyal Hizmetler İl Müdürü İzzet Güneş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen ile Sosyal Hizmetler Yurtlarında kalan çocuklar ve Huzurevi sakinleri katıldı.

İftar yemeğinden sonra kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Huzurevi’nde kalan büyükler ile yurtlarda kalan çocukların bir arada olduğuna dikkat çekerek, çocukların kalplerinde iyi duygular taşımaları ve güzellikleri düşünmeleri halinde her zaman güzelliklerle karşılaşacaklarını ifade etti. Yetiştirme yurtlarında kalan öğrencilerin ve Huzurevi sakinlerinin kendilerine emanet olduğunu dile getiren Başkan Akyürek, herkesin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Sosyal Hizmetler İl Müdürü İzzet Güneş de, her fırsatta kendileri ile birlikte olan ve destek veren Başkan Akyürek’e teşekkür etti.

Başkan Akyürek, iftar yemeğinin ardından yetiştirme yurtlarında kalan öğrenciler ve Huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;