Hedef : Kaliteli Hizmet

Hedef : Kaliteli Hizmet

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile birlikte yatırım alanlarında incelemelerde bulundu. Başkan Akyürek, çalışmaların hızlandırılması için gerekli çalışmaların yapılması talimatını vererek hizmet üretiminde hiçbir mazeretin kabul edilemeyeceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve Belediye Yöneticileri Büyükşehir Belediyesi'nin yatırım alanlarında incelemelerde bulundu. İncelemelere katılan belediye yöneticilerinden ilgili oldukları alanlar hakkında yerinde bilgi alan Başkan Akyürek, hizmetlerin daha kaliteli verilmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını, en ufak aksaklığa müsaade etmeyeceklerini açıkladı. Büyükşehir Belediyesi'nin şehrin tüm alanlarında farklı konularda hizmet ürettiğini belirten Başkan Akyürek, yeni yasayla kendilerine daha fazla sorumluluk yüklendiğini, bu sorumluluğun alıntından kalkacaklarını, çalışmalarda hiçbir mazeretin kabul edilemeyeceğini bildirdi. Akyürek, tüm birim amirlerinden çalışmalarında planlı ve düzenli hareket etmelerini isteyerek ' Hedefimiz insana hizmettir. Hizmet üretirken elinizden gelen gayreti gösterin. Hizmet üretiminde hiçbir mazeret kabullenilemez. Şehrimizi dünya kenti haline getirmek için hep birlikte gece gündüz çalışacağız. Konya ülkemizin hem kültür, hem de ekonomi merkezi olacaktır. Hızla gelişen bir şehirde hizmet birimlerinin başında görev yapıyorsunuz. Herkes sorumlusu bulunduğu işe vakıf olacak. İşlerinizin tüm aşamalarını bilmek zorundasınız. Hedefimiz örnek bir yönetim anlayışıyla ülkemizin en güzel şehrini ortaya koymaktır. Bunu oluşturacak imkânlara sahibiz' dedi.

Başkan Akyürek, Fen İşleri Daire Başkanlığı, KOSKİ Genel Müdürlüğü, Park Bahçeler Şube Müdürlüğü ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı yatırım ve hizmet alanlarında incelemelerde bulunduktan sonra yapılması hedeflenen çalışmalar üzerine toplantı yaptı. Toplantıda 2004 yılı yatırım dönemi içinde başlatılacak projeler ve modernize edilecek mevcut hizmet birimleri ele alındı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;