Eski Bakan Ali Coşkun Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

Eski Bakan Ali Coşkun Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret etti. Bakanlıktan ayrıldıktan sonra veda ziyareti kapsamında Konya'ya geldiğini kaydeden Coşkun, verdiği desteklerden dolayı Başkan Akyürek'e teşekkür etti.

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Konya’da Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile görüştü.

Beraberindeki Konyalı işadamları birlikte Başkan Akyürek’i makamında ziyaret eden Ali Coşkun, Konya’nın kendisi için ayrı bir yeri ve önemi olduğunu belirterek, bakanlık yaptığı dönemde kendilerine her türlü konuda yardımcı olan Başkan Akyürek’e teşekkür etti. Konya Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim ve trafik alanındaki sorunları giderdiğini, sanayi ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkileri artırdığını kaydeden Coşkun, “Bakanlıktan ayrıldıktan sonra veda ziyaretine gelememiştim. Konya’ya gelmişken Başkan’ı da ziyaret ederek kendisine teşekkür etmek istedim” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de, Ali Coşkun’un Türkiye’ye önemli hizmetleri olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: “Kendilerini sürekli sevgi ve saygıyla takip ettik. Ülkeye olan hizmetleri bundan sonra da devam edecektir. Ziyaretleri için teşekkür ederim.”

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;