Emniyet'in Büyükşehir'e Ziyareti

Emniyet'in Büyükşehir'e Ziyareti

Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Emniyet teşkilatının şehrin huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalıştığına dikkat çeken Başkan Tahir Akyürek, tüm polis teşkilatı mensuplarına yaptıkları görev dolayısıyla teşekkür ettiğini bildirdi.

Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu Polis haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Halil Ürün'ün de bulunduğu ziyarette Emniyet Müdürü Tuzcu, çalışmaları ve görev alanları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tahir Akyürek, Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladığını belirterek tüm polis camiası üyelerini şehrin huzuru ve güvenliği hususunda gösterdikleri özveri dolayısıyla tebrik ettiğini dile getrdi. Başkan Akyürek, polis teşkilatı kadrosunun geliştirilmesi ve gerekli imkanların oluşturulması için hükümetinin gösterdiği çabaların ise sonuç vereceğine inandığını bildirdi.

Başkan Tahir Akyürek, ziyaretin ardından Konya Emniyet müdürü Salih Tuzcu'ya gösterdiği başarı dolayısıyla Konya kartalı arması işlemeli bakır tepsi hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;