Emniyet Müdürü Tuzcu'dan Veda Ziyareti

Emniyet Müdürü Tuzcu'dan Veda Ziyareti

Emekliye ayrılacak olan Konya İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e veda ziyaretinde bulundu.

Yaklaşık 5 yıldır yürüttüğü Konya İl Emniyet Müdürlüğü görevinden 18 Eylül’de emekliye ayrılacak olan Mehmet Salih Tuzcu, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’e veda ziyaretinde bulundu.

Konya’da yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Tuzcu’ya teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Emniyet Teşkilatı’nın güçlenmesi konusunda ciddi mesafeler alındığını söyledi. Tuzcu’nun Konya’nın huzuruna büyük hizmet verdiğini kaydeden Başkan Akyürek, “Konya sizi unutmayacak” dedi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu da, Konya’da sürekli sıcaklık ve yakınlık gördüğünü vurgulayarak, yapılması gereken işlerin hepsine samimiyetle sarıldığını ve büyük mesafeler aldıklarını ifade etti. Tuzcu, şöyle konuştu: “Konya’da huzur ve asayişi temin ettiğimiz gibi; iyi, hukuka saygılı, mesleki disipline sahip, dürüst ve tecrübeli bir kadro oluşturduk. Teşkilatımı, Konyalılara ve sizlere emanet ediyorum.”

Başkan Akyürek, ziyaretin sonunda Tuzcu’ya Mesnevi takımları ile ney hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;