Emniyet Müdürü Tuzcu, Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Tuzcu, Başkan Akyürek'i Ziyaret Etti

İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu, Türk Polis Teşkilatı'nın 161. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Konya Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu, Türk Polis Teşkilatı'nın 161. kuruluş yıldönümü kutlamaları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürü Tuzcu'nun nezdinde tüm emniyet teşkilatını kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Polis Teşkilatı'nın 161 yıldır gece-gündüz demeden ülkesi için çalıştığını söyledi. Dünyanın her yerinde emniyet ihtiyacının her şeyin önünde geldiğini vurgulayan Başkan Akyürek, 'Polislerimiz toplum açısından son derece önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Konya'da vatandaşlarımız karakola da, Emniyet Müdürlüğü'ne de korkamadan gidebiliyor, polisi kendi insanı, arkadaşı görerek her meselesini aktarabiliyor. Konya, suçluların ve suç işlemeye yatkın olanların rahat olamadıkları, doğru insanların güven içinde oldukları bir şehir. Bunun güvencesi de polislerimizdir. Onlar hayatları pahasına çalışıyorlar. Konya'daki halkla ve kuruluşlarla bütünleşme nedeniyle de polis teşkilatımızı teşekkür ediyoruz' dedi.

İl Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu da, Konya halkından destek alarak görevlerini yerine getirdiklerini vurgulayarak, suçluların üzerine kararlılıkla gittiklerini, bu konuda da herkesin takdirini topladıklarını söyledi. Ortaya çıkan başarının tüm emniyet teşkilatının ortak çalışması olduğunu kaydeden Tuzcu, Konya'ya en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Ziyaretin sonunda İl Emniyet Müdürü Tuzcu, Başkan Akyürek'e çiçek ve vazo Emniyet Teşkilatı işlemeli vazo hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;