EĞİTİM YARDIMI 23 ŞUBAT'TA ÖDENMEYE BAŞLANIYOR

EĞİTİM YARDIMI 23 ŞUBAT'TA ÖDENMEYE BAŞLANIYOR

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 10 bin öğrenciye yönelik planlanan burs işlemleri tamamlandı. Konya Büyükşehir Belediyesi?nin üniversitede eğitim gören başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yapacağı aylık 50 YTL?lik eğitim yardımı 23 Şubat 2005 Çarşamba gününden itibaren ödenmeye başlanacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi Eğitim Yardımı Fon Yönetimi'nden konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapıldı. Burs başvurusu için beklenenin çok üzerinde müracaat edildiği belirtilen açıklamada şu görüşlere yer verildi:

'Büyükşehir Belediyemizin üniversitede eğitim gören başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yapacağı 'Eğitim Yardımı' için beklenenin çok üzerinde öğrenci başvurmuştur.

Başvuruların değerlendirilmesi neticesinde burs almaya hak kazanan öğrenciler www.konya.bel.tr web sitemizden ilan edilmiştir.

İsmi açıklanan öğrencilerimiz 21.02.2005 tarihinden itibaren Vakıfbank Kampus Bürosu'ndan adlarına tanzim edilen ATM kartlarını alabileceklerdir.

Öğrenciler, aylık 50 YTL olan 'Eğitim Yardımlarını' ATM kartlarını aldıktan 2 gün sonra Vakıfbank ATM'lerinden veya şubelerinden alabileceklerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;