e-KOSKİ Yayında

e-KOSKİ Yayında

Koski Genel Müdürlüğü web sitesi tamamlandı. KOSKİ Genel Müdürlüğü?nce oluşturulan sitede Genel Müdürlük hizmetleri ile vatandaşların günlük ihtiyaç duyabilecekleri bilgilere yer veriliyor.

'Teknoloji çağında insanlarımıza en son teknoloji kullanarak hizmet sunmayı ilke edinen Genel Müdürlüğümüz artık online hizmet vermek için web sitemizi yayına koymuştur. Kendi Serverlarımızda hizmet vermeye başlayan sitemizde abonelerimiz, tüm bilgilere ulaşabileceklerdir. Su Aboneleri, abonelik bilgilerini girerek site üzerinden su faturalarını online olarak öğrenebileceklerdir.

http://www.koski.gov.tr adresi üzerinden hizmet veren sitemizde Genel Müdürlüğümüz ile ilgili bilgilerin yanı sıra, kurumumuzun organizasyon şeması, bağlı birim ve kuruluşları ile yapılan çalışmaların ayrıntılarına yer veriliyor. Abone ve abone işlemleri ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı sitemizde geçmiş yıllara ait ihale duyuruları ile güncel ihale duyuruları yapılırken, yeni ihale ilanları, basın kuruluşları ile eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Kurumuzdan yapılan açıklamalar, haber bültenleri ve duyurulara da sitede yer verdik. Vatandaşlarımız, siteye girerek kurum ile ilgili bilgilere ulaşırken, KOSKİ Genel Müdürlüğümüzün su kullanımı ve kullanım alanları ile ilgili uyarıcı bilgilerini içeren özel çalışmaları da takip edebileceklerdir. Sitede gelecekte su ve kentin su durumu ile ilgili tüm ayrıntılı bilgilere yer verilecektir.'

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;