Dernek Binası İçin Büyükşehir'e Teşekkür

Dernek Binası İçin Büyükşehir'e Teşekkür

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesi üyeleri, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Kılıç ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret etti. 18 Mart Pazar günü açılacak olan dernek binalarını Büyükşehir Belediyesi'nin kendilerine tahsis ettiğini belirten Dernek Başkanı Cafer Çelik, en büyük ihtiyaçlarının bu şekilde giderildiğini kaydederek Başkan Akyürek'e teşekkür etti.

18 Mart Çanakkale Şehitleri'ni Anma Haftası öncesi Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Kılıç, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cafer Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Cafer Çelik, Büyükşehir belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen tarihi binanın amacına uygun olduğunu, en büyük ihtiyaçlarının bu şekilde giderildiğini belirterek Başkan Akyürek'e teşekkür etti.

Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Kılıç da, hafta dolayısıyla tüm şehitlere Allah'tan rahmet diledi.

Bu ülke için kanını döken şehitlerin vatanımızın adeta birer tapusu niteliğinde olduğunu belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise; tüm şehit ve gazilerimize çok şey borçlu olduğumuzu ifade etti. Şehitleri rahmetle, gazileri minnetle andıklarını vurgulayan Başkan Akyürek, derneğe tahsis edilen binanın da hayırlı olmasını diledi. Şehit ve gazi aileleri için Mevlana civarında oluşturacakları yeni bir birimde, ailelerin evlerinde yaptığı ürünlerin satışına imkan tanınacağını kaydeden Başkan Akyürek, Çanakkale Şehitleri'ni Anma Haftası nedeniyle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diledi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;