Büyükşehir Belediyesi Yol Düzenleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Büyükşehir Belediyesi Yol Düzenleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı 15 ayrı noktada Asfaltlama, Asfalt Yenileme, Tretuvar düzenleme, rogar temizliği ve altyapı çalışması yapıyor. Özellikle şehir merkezinde yürütülen düzenleme çalışmalarına ağırlık veren Fen İşleri Daire Başkanlığı Maliye civarında yaptığı düzenleme çalışmalarının bir benzerini Hastane caddesi ve civarında yürütüyor.

Fen İşleri Daire Başkanlığı 15 ayrı noktada çalışma yürütüyor. 20'nin üzerinde ekiple 15 ayrı noktada düzenleme, onarım ve temizlik çalışması yapan Fen İşleri Daire Başkanlığı, özellikle şehir merkezinde yürütülen çalışmalarını gece saatlerinde de yürütüyor. Maliye civarında yapılan düzenleme çalışmasının ardından Hastane Caddesi ve civarını ele alan Fen İşleri Daire Başkanlığı burada yürüttüğü çalışmaya altyapı hizmeti veren diğer resmi kurumları da dahil etti. Şehir merkezinde yürütülen çalışmaların en kısa sürede bitirilmesi için çaba sarf ettiklerini söyleyen Fen İşleri Daire Başkanı Selim Büyükkarakurt, altyapı hizmeti veren resmi kurumların bölgedeki altyapı hizmetlerini tamamlamalarının ardından tretuvar, asfalt ve parke düzenleme çalışmasına geçeceklerini ve çalışmanın en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını bildirdi.

Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı birimler şehir içi ana caddelerde rogar temizliği, Esenler Caddesi altyapı dolgu çalışması, Demiryolu Caddesi altyapı dolgu çalışması, Vali İzzet Bey Caddesi düzenleme, rogar ve ızgara tamiratı çalışması , Uluyayla üst geçit altı kavşak tanzimi,Beyşehir Caddesi tertuvar ve kaldırım düzenleme çalışması, Karaman Yolu düzenleme çalışması, Gaziveren Caddesi düzenleme çalışması, Bosna Hersek mahallesi yol düzenleme ve tretuvar çalışması, Belediye önü Tretuvar tamiratı, İstanbul yolu Aliyaizzetbegoviç caddesi stabilize nakli, Ankara Caddesi Asfalt yama çalışması, Kazımkarabekir Caddesi asfalt yama çalışması yapıyor.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;