Beyşehir Çevre Yolu'nda Asfalt Çalışması

Beyşehir Çevre Yolu'nda Asfalt Çalışması

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kampus ile Tıp Fakültesi arasındaki yolun düzenlenme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Beyşehir Çevre Yolu'nda son kat asfaltın atıldığını kaydeden Başkan Akyürek, ana arterlere Avrupa standartlarında asfalt uyguladıklarını ifade etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, asfalt ve çevre düzenleme çalışmaları devam eden Beyşehir Çevre Yolu'nda incelemelerde bulundu.

Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampusu ile Tıp Fakültesi arasındaki yolun düzenlenmesi çalışmaları ile ilgili bilgi alan Başkan Akyürek, Beyşehir Çevre Yolu'na son kat asfaltın atıldığını söyledi. Son kat asfaltın daha uzun ömürlü olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, 'Şehir genelinde Avrupa standartlarına uygun asfalt çalışması yürütüyoruz. Yüzbinlerce ton kaliteli asfaltı ana arterlere uyguluyoruz' dedi.

Tıp Fakültesi-Kampus arasındaki yolun düzenlenmesi çalışmalarında son bir yılda önemli mesafeler aldıklarını ifade eden Başkan Akyürek, Beyşehir Çevre Yolu'ndaki asfalt çalışmasının ardından yola çift kompenantlı uzun süre silinmeyen boya ile trafik çizgilerinin uygulanacağını belirtti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;