Berat Kandili Kutlama Mesajı

Berat Kandili Kutlama Mesajı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında mübarek gecelerin birlik, beraberlik ve huzuru beraberinde getirdiğini belirten Başkan Akyürek, tüm İslam Âlemi'nin Berat kandilini tebrik etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek İslam Âlemi’nin Berat Kandili’ni tebrik etti. Yarın idrak edilecek gece nedeniyle bir mesaj yayımlayan Başkan Akyürek, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Hayır ve bereketi bol gecelerden olan mübarek Berat Kandili, tüm Müslümanlara, hemşerilerimize ve ülkemize kutlu olsun. Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Bu önemli gecenin birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur getirmesini; yapılan ibadet ve duaların Hak katında makbul ve hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan temenni ediyorum.

Yüce Yaratıcı’dan hemşerilerimizi ve tüm İslam Âlemi’ni nice hayırlı, kutlu gecelere huzur, zenginlik ve sağlık içerisinde kavuşturmasını diliyorum.”

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;